KONST / Litografier / Färglitografi 17516269
nr 1751 6269
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 78/200. Färglitografi, bildmått: 23x12 cm, yttermått inklusive ram: 39x28 cm
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:14:32
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson